Moto Novinky

Nová kukla a nákrčník CK

02. 09. 2022

Představujeme novou generaci kukly Hot Hood a nákrčníku Neck Tube

Vánoční otevírací doba

17. 12. 2021

Blíží se čas vánočních svátků, proto bychom Vás rádi informovali o otevírací době.

Nový web spuštěn!

28. 11. 2020

Navštivte náš nový eshop, kde na jednom místě naleznete veškeré námi nabízené produkty. Nový eshop je rychlejší, přehlednější a mnohem modernější.

Zobrazit všechny aktuality

 

Nejčtenější

Zlevněny nákoleníky Hot knees

(přečteno: 4224x)

E-shop ColdKillers

(přečteno: 4105x)

Nová Kolekce Cold Killers

(přečteno: 3389x)

Cold Killers jde s cenami dolů

(přečteno: 3387x)

Fotogalerie výstava

(přečteno: 3133x)

Vánoční tip: Cold Killers

22. 11. 2013

 

 

Cold Killers získal ocenění britského magazínu Best Buy " zelenýc trojúhelník " v testu  oblečení určené pro chladné období .

Cold Killers soupeřil s dalšími  16 mezinárodně uznávanými značkami oblečení a dostal se na vrchol v této kategorii. Mikina Sport Top a kalhoty vynikaly pohodlím a udrželi v  teple , aniž by došlo k propocení. Bunda Wind Buddy byla hodnocena jako opravdu hřejivá ,pohodlná ,flexibilní bunda -  za opravdu dobrou cenu.

Veškeré oblečení v nabídce Cold Killers je vyroben z větru odolného 3 - vrstvého materiálu , který Vás udržuje v teple  s tím, že brání větru a chladu . Hydrofilní membrána ve svém jádru vytváří vodoodpudivou bariéru , aby chránil před deštěm  na vnější straně. Měkký fleece  na zadní straně umožňuje oděv ( a pokožkou nositele ) dýchat  Co

ld Killers se pohodlně vejde pod vnější oblečení, ať už je to na motorce, jízdě na horském kole , pěší turistika nebo jízda na koni , a lze je prát v pračce , takže je snadné udržet svěží .

 

 

 

 Další ocenění od Fast Ride: